مرکز هنری رسانه‌ ای ایلاف

مرکز هنری رسانه‌ای ایلاف؛ مجری تخصّصی سئو و طراحی سایت و طراحی گرافیک

مزایا و معایب طراحی سایت را بشناسید

مزایا و معایب طراحی سایت را بشناسید

امروزه دنیای مجازی، بستر مناسبی برای تجارت و درآمدزایی فراهم کرده است. از این رو با طراحی سایت وردپرس می توانید کسب و کار خود را رونق دهید. در واقع برای پیشرفت و دیده شدن در فضای مجازی، علاوه بر حضور در شبکه های اجتماعی، باید یک وب سایت مخصوص داشته باشید. راه اندازی یک وب سایت قدرتمند در میان رقبای فراوان، کمی مشکل است. سیستم وردپرس در کمتر از یک هفته یک وب سایت با تمام ویژگی های مد نظر شما را طراحی می کند.

مزایای طراحی سایت با وردپرس چیست؟

مزایای طراحی سایت با وردپرس چیست؟
مزایای طراحی سایت با وردپرس چیست؟

قابلیت اپن سورس

منظور از متن باز بودن وردپرس این است که مهندسان کامپیوتر می توانند برای طراحی سایت وردپرس، کدهای مورد نظر خود را به برنامه اضافه کنند. بدین ترتیب می توانید سیستم وردپرس را برای خود شخصی سازی کنید.

سهولت کار

هر فردی با اطلاعات اندک از کامپیوتر و برنامه نویسی می تواند اقدام به طراحی سایت وردپرس کند و قالب مدنظر خود را بر روی سایت اجرا کند. انجام فعالیت های مختلف سایت با وردپرس به سادگی امکان پذیر است.

افزونه های مختلف

از آنجایی که سیستم وردپرس به صورت متن باز طراحی شده است، وردپرس افزونه های زیادی دارد که می توانید مطابق با سلیقه خود، هر یک از آنها را انتخاب کنید.

انعطاف پذیری بالا

سیستم وردپرس انعطاف پذیری بالایی دارد؛ به نحوی که با تغییرات اندکی می توانید وب سایت خود را متمایز با سایر وب سایت های وردپرسی طراحی کنید.

معایب طراحی سایت با وردپرس چیست؟

استفاده زیاد از افزونه

برای طراحی سایت وردپرس نیز باید از افزونه ها استفاده کنید، اما زیاده روی در این مورد موجب کاهش سرعت وب سایت شما می شود.

آپدیت مداوم

توسعه دهندگان وردپرس برای ارتقای عملکرد این سیستم، به طور دوره ای آن را به روز رسانی می کنند. شما نیز برای جلوگیری از هر گونه مشکل، باید متناسب با آپدیت دوره ای، وب سایت خود را به روز رسانی کنید؛ از این رو، گاهی به یک مهندس برنامه نویسی احتیاج پیدا می کنید.

استفاده از منابع زیاد

برای طراحی سایت وردپرس باید از پلاگین و منابع زیادی استفاده کنید. نصب پلاگین های زیاد، سرعت وب سایت شما را کاهش می دهد. از سوی دیگر اگر نتوانید این پلاگین ها را در وردپرس خود برنامه نویسی کنید، باز هم دچار مشکل می شوید.

نکاتی برای انتخاب طراح سایت وردپرس

نکاتی برای انتخاب طراح سایت وردپرس
نکاتی برای انتخاب طراح سایت وردپرس

چنانچه قصد انتخاب فردی برای طراحی سایت وردپرس خود را داشته باشید، با چالش های زیادی روبه رو می شوید؛ زیرا نمی توانید از میان گزینه های موجود، یک فرد حرفه ای و مورد نیاز خود را انتخاب کنید. از این رو بهتر است نمونه کارهای طراحان مختلف را مشاهده کنید تا انتخاب برای شما آسان تر شود.

فردی را برای طراحی سایت وردپرس خود انتخاب کنید که در آینده نیز از وب سایت شما پشتیبانی کند و به روز رسانی های دوره ای را برایتان انجام دهد. پس از انتخاب فرد مناسب به عنوان طراح وردپرس، با حجم زیادی از افزونه ها رو به رو می شوید که انتخاب یکی از آنها مشکل است. از این رو باید با طراح خود در این زمینه به طور کامل مشورت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌بندی مطالب


مقالات جدید


چرا طراحی ست اداری مهم و ضروری است؟
 • 26
 • اکتبر
 • چرا طراحی ست اداری مهم و ضروری است؟

  طراحی ست اداری، یکی از ضروریات شرکت‌ ها و سازمان‌ های فعال در انواع بازارها می‌ باشد. منظور از ست ...

  فیلمبرداری با هلی شات چه کاربردهایی دارد؟
 • 26
 • اکتبر
 • فیلمبرداری با هلی شات چه کاربردهایی دارد؟

  فیلمبرداری هوایی، یکی از تکنیک های منحصر به فرد و هیجان انگیز فیلمبرداری می باشد. در گذشته برای تصویربرداری هوایی ...

  هدف از طراحی لوگو چیست؟
 • 26
 • اکتبر
 • هدف از طراحی لوگو چیست؟

  امروزه برای شناسایی برندهای معتبر، کافی است که لوگوی آنها را ببینید. طراحی لوگو به معنای خلق تصاویر، متن، نماد ...