مرکز هنری رسانه‌ ای ایلاف

مرکز هنری رسانه‌ای ایلاف؛ مجری تخصّصی سئو و طراحی سایت و طراحی گرافیک

کانفیگ امنیتی سایت وردپرسی

icon-center
خدمت

کانفیگ امنیتی و ضدّ هک سایت

بدون شک تامین امنیت سایت، جزء مهم‌ترین اقداماتی است که مدیر یک سایت باید انجام دهد. شما ممکن است زحمت زیادی برای سایت خود کشیده باشید و حتی از آن کسب درآمد کنید، اما اگر امنیت آن را جدی نگیرید، ممکن است مورد حمله و نفوذ هکرها قرار گیرد و زحمات شما به باد برود!

هکرها هر روز سعی می‌کنند تا با دلایل مختلف، به سایت‌ها نفوذ کنند و آنها را هک نمایند. از همین خاطر، کانفیگ امنیتی برای تمام سایت‌ها یک امر واجب و ضروری است. با اینکه تامین امنیت هیچگاه صد درصد نیست، اما میتوان با انجام اقداماتی آن را افزایش داد تا خطر هک شدن و نفوذ کاهش یابد.

کانفیگ امنیتی سایت

کانفیگ امنیتی سایت‌‌تان را به ایلاف بسپارید

icon-center
اسکن دوره‌ای

این اسکن شامل اسکن تمام کدهای فایل‌ها اعم از پوسته یا قالب، افزونه‌ها، امنیت رمز عبور کاربران، تغییرات انجام‌شده بر روی فایل‌ها، بدافزارها، امنیت محتوا و تهدیدهای امنیتی است.

بکاپ دوره‌ای

اغلب هاستینگ‌ها، به صورت خودکار از اطلاعات سایت شما پشتیبان‌گیری نمی‌کنند. ما از تمام اطلاعات سایت شما شامل محتوا، رسانه‌ها و پایگاه داده وردپرس، به صورت دوره‌ای نیز بکاپ تهیه می‌کنیم.

مانیتورینگ به موقع

ما سایت‌ها را برای جلوگیری از هک، به موقع رصد می‌کنیم؛ به این معنی که می‌توانیم به مشکلات امنیتی نیز بلافاصله پاسخ دهیم و بر اساس سطح تهدید، امنیت را در صورت لزوم برقرار نماییم.

حفاظت از پایگاه داده

ما پایگاه داده سایت شما را از حملات SQl injection که محتوای ناخواسته را از طریق DB اضافه می‌کند، ایمن می‌کنیم. این، یک حمله متداول برای وب سایت‌هاست که ما سایت شما را از آن محافظت می‌کنیم.

کانفیگ امنیتی سایت
هشدار!

کسب و کار آنلاین، امنیت می‌خواهد

هر کاری تخصص خاص خودش را می‌طلبد. متخصصین ایلاف در بخش‌های مختلف آماده کمک به شما در بحث امنیت سایت هستند. ما به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید سایتی امن داشته باشید و از گزند هکرها، ربات‌ها و ویروس‌ها در امان باشید.

این مخرب‌ها در سراسر دنیای وب طراحی شده‌اند تا هر سایت وردپرسی را نابود کنند و هدفی جز این ندارند. با تهیه این خدمت، شما قادر خواهید بود تا به صورت 95 درصدی، امنیت تقریباً کاملی را تجربه کنید.

گلچین نمونه کارهای کانفیگ امنیتی سایت

icon-center

در این بخش، برخی از نمونه کارهایی که توسط مرکز هنری رسانه‌ای ایلاف در زمینه کانفیگ امنیتی سایت انجام شده است را مشاهده می‌کنید.

استعلام

هزینه پایه کانفیگ امنیتی سایت

جهت برآورد دقیق هزینه پروژه خود، با شماره 09374060519 تماس بگیرید. (قیمت‌های زیر، تقریبی هستند)
آلفا
پلن ALPHA
افزایش امنیت سایت
2/000/000
تومان
آنالیز کامل سایت
اعمال تنظیمات امنیتی
محدود کردن دسترسی‌ها
جلوگیری از حملات هکرها
افزایش امنیت هسته سایت
بتا
پلن BETA
پاکسازی سایت هک‌شده
2/000/000
تومان
آنالیز کامل سایت
پاکسازی بدافزارها
پاکسازی ویروس‌ها
حذف فایل‌های مخرب
افزایش امنیت هسته سایت
گاما
پلن GAMMA
نصب گواهینامه SSL
500/000
تومان
سبز شدن قفل مرورگر
تنظیم SSL بدون افزونه
رفع خطاهای مربوط به SSL
افزایش جلب اعتماد مشتری
افزایش امنیت هسته سایت

ثبت سفارش

icon-center

هم‌اکنون سفارش‌تان را ثبت کنید

ما در کمترین زمان ممکن، با شما تماس می‌گیریم.

سؤالات متداول درباره کانفیگ امنیتی سایت

icon-center
مراحل ثبت سفارش چگونه است؟

ابتدا درخواست خود را از طریق فرم “ثبت سفارش” برای ما ارسال کنید تا در کمتر از 48 ساعت، درخواست شما را بررسی و به آن پاسخ دهیم. پس از تایید و پرداخت هزینه، کار کانفیگ امنیتی سایت شما انجام می‌شود.

آیا امنیت سایت من صد درصد می‌شود؟

خیر! امنیت هیچگاه صد درصد نیست و با توجه به اینکه کانفیگ امنیتی فقط یک بار برای سایت شما انجام می‌شود و به صورت دائمی مانیتور نمی‌شود، نمی‌توان بطور قطعی امنیت را تضمین کرد، اما با انجام کانفیگ امنیتی، تا حد بسیار بالایی ضریب نفوذ هکرها به سایت شما کاهش می‌یابد.

کانفیگ امنیتی سایت چقدر زمان می‌برد؟

پیاده‌سازی این سیستم امنیتی، بین 3 الی 7 روز، زمان نیاز دارد.

همکاری با ایلاف