مرکز هنری رسانه‌ ای ایلاف

مرکز هنری رسانه‌ای ایلاف؛ مجری تخصّصی سئو و طراحی سایت و طراحی گرافیک

سئو و بهینه‌سازی سایت وردپرسی

icon-center
خدمت

سئو و بهینه‌سازی سایت برای گوگل

طراحی و راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی با در نظر گرفتن شرایطی که در گذشته تجربه کرده‌ایم، می‌تواند راهی هوشمندانه و سریع برای توسعه یک کسب و کار باشد و با توجه به رویکردی که افراد جامعه جهت استفاده از خدمات آنلاین داشته‌اند، ورود به حوزه وب و ارائه محصولات در این سطح، می‌تواند تا حد بسیار زیادی باعث افزایش درآمد و معرفی بیشتر خدمات گردد. با راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی به صورت بهینه و هدفمند، می‌توانید با صرف هزینه‌های بسیار کمتر نسبت به فضای واقعی، فروش بسیار متفاوت و چشمگیری را تجربه نمایید.

سئو و بهینه‌سازی سایت

سئو و بهینه‌سازی سایت‌تان را به ایلاف بسپارید

icon-center
مشتریان بیشتر

افراد زیادی هستند که خدمات و محصولات مورد نیازشان را در اینترنت جستجو می‌کنند. شاید شما نیز اینگونه باشید! پس چرا افرادی در اینترنت به دنبال محصولی که شما ارائه می‌کنید، نباشند؟

فروش 24 ساعته

محدودیتی برای فروش وجود ندارد. افراد می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز، به سایت شما سر بزنند و از محصولات و خدمات شما استفاده کنند. در فروشگاه اینترنتی تعطیلی معنا ندارد.

هوشمند و دقیق

در یک وب سایت فروشگاهی، همه چیز به صورت دقیق و خودکار ثبت می‌شود و شما به راحتی می‌توانید کل فروشگاه را مدیریت کرده و از روند کاری آن و میزان فروش محصولات مطلع شوید.

صرفه جویی در هزینه

راه‌اندازی و طراحی یک سایت فروشگاهی، هزینه زیادی نخواهد داشت. هزینه‌های راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی بسیار کمتر از آن چیزی است که در دنیای واقعی با آن روبرو می‌شوید.

سئو و بهینه‌سازی سایت
هشدار!

کسب و کار آنلاین، سئو و بهینه‌سازی می‌خواهد

روزانه کاربران بسیاری کلمات مورد نظر خود را در گوگل جستجو می‌کنند و این موتور جستجو پیشنهاداتی متناسب با عبارات جستجوشده به آنها نمایش می‌دهد. هر چقدر جایگاه شما در لیست نتایج بالاتر باشد، شانس بیشتری برای جذب کاربر خواهید داشت و اصطلاحاً سئو سایت شما بهتر است.

تکنیک های سئو و بهینه‌سازی، مجموعه‌ای از دانش، خلاقیت و آنالیز هستند و روش‌های متنوعی برای سئو سایت وجود دارد، ولی همه آنها در یک هدف مشترک هستند؛ هدف اصلی رسیدن به رتبه یک گوگل است.

گلچین نمونه کارهای سئو و بهینه‌سازی سایت

icon-center

در این بخش، برخی از نمونه کارهایی که توسط مرکز هنری رسانه‌ای ایلاف در زمینه سئو و بهینه‌سازی سایت انجام شده است را مشاهده می‌کنید.

استعلام

هزینه پایه سئو و بهینه‌سازی سایت

جهت برآورد دقیق هزینه پروژه خود، با شماره 09374060519 تماس بگیرید. (قیمت‌های زیر، تقریبی هستند)

برنزی
پلن BRONZE (ماهانه)
برای کسب و کارهای نوپا
5/000/000
تومان
بهینه‌سازی تگ‌های H
لینک‌سازی داخلی و خارجی
ثبت و آنالیز در آنالیتیکس
بهینه‌سازی محتوا و تصاویر
ثبت و آنالیز در سرچ کنسول
تضمین رشد جایگاه کلمات کلیدی
و...
نقره‌ای
پلن SILVER (ماهانه)
برای شروع اوج کسب و کار
7/500/000
تومان
خدمات پلن برنزی
آنالیز نسخه موبایل
بررسی سرعت سایت
بررسی بهینه‌‌سازی سایت
ثبت و آنالیز در آنالیتیکس
بررسی و ارائه کلمه کلیدی مناسب
و...
طلایی
پلن GOLDEN (ماهانه)
برای بهترین شدن
10/000/000
تومان
خدمات پلن نقره‌ای
بررسی ویژگی AMP
آنالیز خطاهای ۴۰۴
بهینه‌سازی حجم سایت
تنظیم متاتگ‌ها در هدر
ثبت آدرس با کلمات کلیدی
و...

ثبت سفارش

icon-center

هم‌اکنون سفارش‌تان را ثبت کنید

ما در کمترین زمان ممکن، با شما تماس می‌گیریم.

سؤالات متداول درباره سئو و بهینه‌سازی سایت

icon-center
سئو چیست و چه فایده‌ای برای شما دارد؟

سئو مخفف واژۀ Search Engine Optimization است و به معنای بهینه‌سازی یک سایت برای موتورهای جستجو است. شما با یک سئوی خوب می‌توانید رتبۀ خود در موتورهای جستجو را ارتقاء دهید تا سایت شما در جستجوهای بیشتری نمایش داده شود. همانطور که می‌دانید، ابزارهای جستجو در بین کاربران اینترنت بسیار پرطرفدار هستند و حجم عظیمی از ترافیک یک سایت از طریق آنها تامین می‌شود.

سئوی سایت دقیقاً چگونه انجام می‌شود؟

تکنیک‌های مختلفی برای بهینه‌سازی سایت وجود دارند. برخی از این تکنیک‌ها داخل سایت پیاده‌سازی می‌شوند. برای مثال ساختار سایت و کدهای آن به نحوی تغییر پیدا می‌کند که موتورهای جستجو بتوانند به راحتی آنها را آنالیز کنند و کلمات کلیدی بیشتر در سایت شما استفاده می‌شوند. برخی نیز به صورت خارجی هستند. برای مثال، لینک شما در سایت‌های مرتبط با اعتبار بالا قرار داده می‌شود و در نتیجه به اهمیت شما در نزد موتورهای جستجوگر افزوده می‌شود.

کلمات کلیدی چه هستند و چرا اهمیت دارند؟

منظور از کلمات کلیدی، آن کلماتی است که در زمینۀ شما اهمیت دارند و کاربران بیشتر آنها را جستجو می‌کنند. با شناختن این کلمات، شما می‌توانید تمرکز خود را به سمت آنها معطوف نمایید و مطمئن شوید که هنگام جستجوی این کلمات، سایت شما در صحفۀ اول جستجو نمایش داده شود. بدین ترتیب می‌توانید بیشترین تعداد کاربران مرتبط را به سمت سایت خود رهنمون سازید و مشتریان بیشتری داشته باشید.

همکاری با ایلاف